Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73R2BTTD6123F25 |
| LIXINC Part # | RN73R2BTTD6123F25 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 612K OHM 1% 1/4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73R2BTTD6123F25 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73R2BTTD6123F25 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73R |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 612 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RNCF0201DTE1K07 | RES 1.07K OHM 0.5% 1/32W 0201 | 826 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0805DTC4K12 | RES 4.12K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP0505B33R0JEC | RES SMD 33 OHM 5% 1.4W 0505 | 914 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U0XF6043Y | RES 604K OHM 1% 1/32W 01005 | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG2012N-2871-B-T5 | RES SMD 2.87K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 852 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD5362D100 | RES 53.6K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD26R1D100 | RES 26.1 OHM 0.5% 1/4W 1210 | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP56R2D25 | RES 56.2 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 997 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-H2RF1501X | RES 1.5K OHM 1% 1/10W 0402 | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AC1210FR-07392RL | RES SMD 392 OHM 1% 1/2W 1210 | 909 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW08056R20FNTA | RES SMD 6.2 OHM 1% 1/8W 0805 | 838 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG2012N-3571-D-T5 | RES SMD 3.57K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73S1JTTD915J | RES 9.1M OHM 5% 1/5W 0603 | 963 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10924 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10400 | $0.104 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.