Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73R1JTTD42R2B50 |
| LIXINC Part # | RN73R1JTTD42R2B50 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 42.2 OHM 0.1% 1/10W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73R1JTTD42R2B50 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73R1JTTD42R2B50 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73R |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 42.2 Ohms |
| төзімділік: | ±0.1% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| MCT06030C3909FP500 | RES SMD 39 OHM 1% 1/8W 0603 | 7642 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW120648K7BETA | RES 48.7K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD1501F50 | RES 1.5K OHM 1% 1/16W 0603 | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD1173C10 | RES 117K OHM 0.25% 1/4W 1210 | 979 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM12F1100CT-H | RES SMD 110 OHM 1% 1/4W 1206 | 15899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP0603W91R0GS6 | RES SMD 91 OHM 2% 1.5W 0603 | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AA1210FR-0739KL | RES SMD 39K OHM 1% 1/2W 1210 | 813 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD1300D25 | RES 130 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 945 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U1TF4R42U | RES 4.42 OHM 1% 1W 2512 SMD | 914 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD9102B50 | RES 91K OHM 0.1% 1/4W 1210 | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SM2615BTR100 | RES 1 OHM 0.1% 1W 2615 | 880 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603FRE07140KL | RES SMD 140K OHM 1% 1/10W 0603 | 10310 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW20108R66FKEF | RES SMD 8.66 OHM 1% 3/4W 2010 | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10886 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09120 | $0.0912 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.