Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ERJ-S12F1690U |
| LIXINC Part # | ERJ-S12F1690U |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 169 OHM 1% 3/4W 1812 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ERJ-S12F1690U ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ERJ-S12F1690U |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | ERJ-S12 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 169 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.75W, 3/4W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1812 (4532 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1812 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| MMF1WSFRF390R | RES SMD 390 OHM 1% 1W MELF | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC1206JR-077K5L | RES SMD 7.5K OHM 5% 1/4W 1206 | 52182 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HV73V2BTTD3744F | RES 3.74M OHM 1% 1/4W 1206 | 851 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H1ERTTP2701F | RES 2.7K OHM 1% 1/10W 0402 | 30897 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD3741A25 | RES 3.74K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG1608N-7320-P-T1 | RES SMD 732 OHM 0.02% 1/10W 0603 | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD3522F100 | RES 35.2K OHM 1% 1/10W 0603 | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP3442D50 | RES 34.4K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 950 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342E06B898ARWI | RES SMD 898 OHM 0.1% 0.15W 0705 | 848 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP1206B150RGEC | RES SMD 150 OHM 2% 2.4W 1206 | 849 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H1ERTTP9102D | RES 91K OHM 0.50% 1/10W 0402 | 901 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP73D2B124KBTG | RES SMD 124K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-6KEB4303V | RES 430K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10847 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09967 | $0.09967 |
| 5000 | $0.09967 | $498.35 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.