Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RG3216P-1272-B-T5 |
| LIXINC Part # | RG3216P-1272-B-T5 |
| Өндіруші | Susumu |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 12.7K OHM 0.1% 1/4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RG3216P-1272-B-T5 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RG3216P-1272-B-T5 |
| Бренд: | Susumu |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Susumu |
| сериясы: | RG |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 12.7 kOhms |
| төзімділік: | ±0.1% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| CRCW0805110RFKTB | RES SMD 110 OHM 1% 1/8W 0805 | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G2ATTD4022D | THICKFILM RESISTOR 0805 | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD7152F50 | RES 71.5K OHM 1% 1/16W 0603 | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC1005F752CS | RES SMD 7.5K OHM 1% 1/16W 0402 | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805BRD071K18L | RES SMD 1.18K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G2ATTD8661C | THICKFILM RESISTOR 0805 | 966 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD3970A05 | RES 397 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD1290B25 | RES 129 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S12F1690U | RES SMD 169 OHM 1% 3/4W 1812 | 895 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MMF1WSFRF390R | RES SMD 390 OHM 1% 1W MELF | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC1206JR-077K5L | RES SMD 7.5K OHM 5% 1/4W 1206 | 52013 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HV73V2BTTD3744F | RES 3.74M OHM 1% 1/4W 1206 | 995 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H1ERTTP2701F | RES 2.7K OHM 1% 1/10W 0402 | 30938 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10991 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11172 | $0.11172 |
| 5000 | $0.11172 | $558.6 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.