Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73H2BTTD3653F25 |
| LIXINC Part # | RN73H2BTTD3653F25 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 365K OHM 1% 1/4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73H2BTTD3653F25 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73H2BTTD3653F25 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73H |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 365 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Metal Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RMCF1210FT287K | RES 287K OHM 1% 1/3W 1210 | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805DRD077K68L | RES SMD 7.68K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 983 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC1218DK-0714R7L | RES SMD 14.7 OHM 1W 1812 WIDE | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342H03B16E2RT5 | RES SMD 16.2K OHM 1% 1/5W 1005 | 821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CHP0805L3300JNT | RES SMD THICK FILM 0805 | 805 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD1620B25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD8761D25 | RES 8.76K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 897 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD22R0F25 | RES 22 OHM 1% 1/10W 0603 | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73R2BTTD5360D | RES 536 OHM 0.5% 1W 1206 | 996 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF1206BKE8K20 | RES 8.2K OHM 0.1% 1/3W 1206 | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S14F4R75U | RES 4.75 OHM 1% 1/2W 1210 SMD | 999 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73F1JTTD1780D | RES 178 OHM 0.5% 1/5W 0603 | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT0402DRE0754R9L | RES SMD 54.9 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 877 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10907 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11480 | $0.1148 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.