Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | AF0402DR-07680KL |
| LIXINC Part # | AF0402DR-07680KL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 680K OHM 0.5% 1/16W 0402 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | AF0402DR-07680KL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | AF0402DR-07680KL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | AF |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 680 kOhms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.063W, 1/16W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0402 (1005 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0402 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.015" (0.37mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN731JTTD5051D100 | RES 5.05K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 985 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WR06X4701FTL | RES 4.7K OHM 1% 1/10W 0603 | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW08054R70FKEAC | RES 4.7 OHM 1% 1/8W 0805 | 32399 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73R1JTTD4991F | RES 4.99K OHM 1% 1/2W 0603 | 809 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW08056R98FNTA | RES SMD 6.98 OHM 1% 1/8W 0805 | 897 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD1042D25 | RES 10.4K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 951 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCA12060D2322BP500 | RES SMD 23.2K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP3280B10 | RES 328 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 846 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT0805BRD0726R7L | RES SMD 26.7 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD23R2C50 | RES 23.2 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD1520D50 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 835 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S1DF6653U | RES SMD 665K OHM 1% 3/4W 2010 | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-T14J202U | RES SMD 2K OHM 5% 1/2W 1210 | 951 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10915 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01720 | $0.0172 |
| 10000 | $0.01642 | $164.2 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.