Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CRCW201021R5FKTF |
| LIXINC Part # | CRCW201021R5FKTF |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 21.5 OHM 1% 3/4W 2010 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CRCW201021R5FKTF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 24 - Apr 28 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CRCW201021R5FKTF |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | CRCW |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 21.5 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.75W, 3/4W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 2010 (5025 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 2010 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN731JTTD7322F100 | RES 73.2K OHM 1% 1/16W 0603 | 951 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP2512B62R0JS3 | RES SMD 62 OHM 5% 3.5W 2512 | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD2842B25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0402DRD0732R4L | RES SMD 32.4 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 914 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW0805294RFKEAC | RES 294 OHM 1% 1/8W 0805 | 967 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD5621D50 | RES 5.62K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 984 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0402BTE232R | RES 232 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 876 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73R2JTTE2551F | RES 2.55K OHM 1% 1W 1812 | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP2080B25 | RES 208 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 940 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD7961D50 | RES 7.96K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD38R3D100 | RES 38.3 OHM 0.5% 1/16W 0603 | 842 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD1000B50 | RES 100 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603BRC07162KL | RES SMD 162K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10928 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08625 | $0.08625 |
| 4000 | $0.08233 | $329.32 |
| 8000 | $0.07410 | $592.8 |
| 12000 | $0.07245 | $869.4 |
| 28000 | $0.07109 | $1990.52 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.