Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | AA0603FR-07160KL |
| LIXINC Part # | AA0603FR-07160KL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 160K OHM 1% 1/10W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | AA0603FR-07160KL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | AA0603FR-07160KL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | AA |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 160 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±150ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN731JTTD7682B50 | RES 76.8K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G1ETTP4020C | RES 402 OHM 0.25% 1/10W 0402 | 867 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73F2ATTD1501D | RES 1.5K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 864 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD9201D25 | RES 9.2K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 973 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRGH2512J820K | RES SMD 820K OHM 5% 2W 2512 | 924 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF0805FT205K | RES 205K OHM 1% 1/8W 0805 | 4827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD33R0C25 | RES 33 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AC0201FR-07620KL | RES SMD 620K OHM 1% 1/20W 0201 | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD33R6C25 | RES 33.6 OHM 0.25% 1/16W 0603 | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG3216N-3483-W-T1 | RES SMD 348K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 997 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD13R8F100 | RES 13.8 OHM 1% 1/8W 0805 | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP8201D10 | RES 8.2K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 880 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S08F1743V | RES SMD 174K OHM 1% 1/4W 1206 | 960 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10846 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01282 | $0.01282 |
| 5000 | $0.01223 | $61.15 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.