Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RG1005V-561-W-T5 |
| LIXINC Part # | RG1005V-561-W-T5 |
| Өндіруші | Susumu |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 560 OHM 0.05% 1/16W 0402 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RG1005V-561-W-T5 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 24 - Apr 28 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RG1005V-561-W-T5 |
| Бренд: | Susumu |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Susumu |
| сериясы: | RG |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 560 Ohms |
| төзімділік: | ±0.05% |
| қуат (ватт): | 0.063W, 1/16W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±5ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0402 (1005 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0402 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.016" (0.40mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| Y11692K50000B13R | RES SMD 2.5KOHM 0.1% 0.6W J LEAD | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CHP1206K1471FNT | RES SMD THICK FILM 1206 | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HV732ATTD3303D | RES 330K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 860 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD1450C50 | RES 145 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 861 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD84R5C25 | RES 84.5 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 832 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW060331K6DHEAP | RES SMD 31.6KOHM 0.5% 1/10W 0603 | 963 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H2BRTTD6041F | RES 6.04K OHM 1% 1/4W 1206 | 852 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP73D2B18R7BTG | RES SMD 18.7 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 951 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP16R7D50 | RES 16.7 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 832 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-PB6D2000V | RES SMD 200 OHM 0.5% 1/4W 0805 | 13669 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW1206430KBEEA | RES 430K OHM 0.1% 2/5W 1206 | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73S2BTTD6650F | RES 665 OHM 1% 1/3W 1206 | 865 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73P2ATTD4642F | RES 46.4K OHM 1% 1/4W 0805 | 854 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10984 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.03341 | $1.03341 |
| 5000 | $1.03341 | $5167.05 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.