Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CRCW1210287RFKTA |
| LIXINC Part # | CRCW1210287RFKTA |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 287 OHM 1% 1/2W 1210 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CRCW1210287RFKTA ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CRCW1210287RFKTA |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | CRCW |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 287 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.5W, 1/2W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1210 (3225 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1210 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RNCF0603DTC20K0 | RES 20K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP0505B13R0JS3 | RES SMD 13 OHM 5% 1.4W 0505 | 831 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H2ATTD3743D | RES 374K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW0201137KFNED | RES SMD 137K OHM 1% 1/20W 0201 | 9098 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-1GNJ182C | RES SMD 1.8K OHM 5% 1/20W 0201 | 210069 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD8450B05 | RES 845 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD62R0D50 | RES 62 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 875 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-14NF30R0U | RES SMD 30 OHM 1% 1/2W 1210 | 829 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD1672B05 | RES 16.7K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AC2512JK-0711KL | RES SMD 11K OHM 5% 1W 2512 | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF1206FT2M21 | RES 2.21M OHM 1% 1/4W 1206 | 994 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SR732ATTD1R0G | CURRENT SENSE RESISTOR | 831 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0805DTC39R2 | RES 39.2 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10851 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05768 | $0.05768 |
| 5000 | $0.05506 | $275.3 |
| 10000 | $0.05255 | $525.5 |
| 25000 | $0.05034 | $1258.5 |
| 50000 | $0.05004 | $2502 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.