Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CN34J680CT |
| LIXINC Part # | CN34J680CT |
| Өндіруші | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RESARRAY0603X4 5% 68 OHM |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CN34J680CT ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CN34J680CT |
| Бренд: | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | CAL-CHIP ELECTRONICS INC. |
| сериясы: | CN |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 68 |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 10 |
| бір элементке арналған қуат: | - |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.026" (0.65mm) |
| EXB-V4V201JV | RES ARRAY 2 RES 200 OHM 0606 | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 77063391P | RES ARRAY 3 RES 390 OHM 6SIP | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SOMC1401100RGEA | RES ARRAY 13 RES 100 OHM 14SOIC | 984 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-07215RL | RES ARRAY 4 RES 215 OHM 0804 | 990 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767161105GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 1M OHM 16SOIC | 984 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-07392RL | RES ARRAY 8 RES 392 OHM 1606 | 988 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y4485V0001BA9W | RES NETWORK 2 RES 10K OHM 1610 | 800 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DFT680K | RES ARRAY 4 RES 680K OHM 0804 | 984 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766161105GP | RES ARRAY 15 RES 1M OHM 16SOIC | 821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY10-241J4LF | RES ARRAY 4 RES 240 OHM 0804 | 805 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-07130KL | RES ARRAY 2 RES 130K OHM 0606 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-JR-074K7L | RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 0804 | 865 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-0744R2L | RES ARRAY 4 RES 44.2 OHM 2012 | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 60813 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01000 | $0.01 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.