Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | M8340105K1003GGD03 |
| LIXINC Part # | M8340105K1003GGD03 |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 100K OHM 8SIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | M8340105K1003GGD03 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | M8340105K1003GGD03 |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | Military, MIL-PRF-83401/05, RZ050 |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 100k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 200mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | Military |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 8-SIP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-SIP |
| өлшем / өлшем: | 0.783" L x 0.098" W (19.89mm x 2.49mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.350" (8.89mm) |
| 4416P-T02-332 | RES ARRAY 15 RES 3.3K OHM 16SOIC | 840 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-3-331/471 | RES NTWRK 24 RES MULT OHM 14SOIC | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4818P-T02-153 | RES ARRAY 17 RES 15K OHM 18SOIC | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DFT33R0 | RES ARRAY 4 RES 33 OHM 1206 | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306M-102-222 | RES ARRAY 3 RES 2.2K OHM 6SIP | 865 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-1-243 | RES ARRAY 8 RES 24K OHM 16DIP | 881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT25-825JALF | RES ARRAY 8 RES 8.2M OHM 1608 | 907 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741X1634701FP | RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 1506 | 815 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY10-510J4LF | RES ARRAY 4 RES 51 OHM 0804 | 142527 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-2HV133JV | RES ARRAY 8 RES 13K OHM 1506 | 854 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-1-620LF | RES ARRAY 8 RES 62 OHM 16DIP | 874 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-102-241LF | RES ARRAY 4 RES 240 OHM 8SIP | 813 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRA04S083150RJTD | RES ARRAY 4 RES 150 OHM 0804 | 2012 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10957 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $7.19629 | $7.19629 |
| 168 | $6.53783 | $1098.35544 |
| 252 | $5.92490 | $1493.0748 |
| 504 | $5.51627 | $2780.20008 |
| 1008 | $5.10766 | $5148.52128 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.