Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | AF164-FR-07475KL |
| LIXINC Part # | AF164-FR-07475KL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 475K OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | AF164-FR-07475KL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | AF164-FR-07475KL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | AF164 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 475k |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±250ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| TC164-FR-0751K1L | RES ARRAY 4 RES 51.1K OHM 1206 | 984 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-0711R8L | RES ARRAY 8 RES 11.8 OHM 1606 | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4607X-101-681LF | RES ARRAY 6 RES 680 OHM 7SIP | 983 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4605X-AP1-223LF | RES ARRAY 4 RES 22K OHM 5SIP | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC12B01120RGPA | RES ARRAY 11 RES 120 OHM 12SIP | 833 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-51R0F4LF | RES ARRAY 4 RES 51 OHM 1206 | 5205 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-JR-07130KL | RES ARRAY 2 RES 130K OHM 0606 | 871 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-071K78L | RES ARRAY 4 RES 1.78K OHM 1206 | 914 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC08A03680RGPA | RES ARRAY 4 RES 680 OHM 8SIP | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-0764R9L | RES ARRAY 4 RES 64.9 OHM 2012 | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T02-182LF | RES ARRAY 15 RES 1.8K OHM 16SOIC | 812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ACASA2002E2002P1AT | RES ARRAY 4 RES 20K OHM 1206 | 2335 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0711R3L | RES ARRAY 2 RES 11.3 OHM 0606 | 829 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10814 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06234 | $0.06234 |
| 5000 | $0.05951 | $297.55 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.