Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | YC162-FR-07510KL |
| LIXINC Part # | YC162-FR-07510KL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 2 RES 510K OHM 0606 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | YC162-FR-07510KL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | YC162-FR-07510KL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | YC162 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 510k |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 4 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0606, Convex |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| EXB-24V134JX | RES ARRAY 2 RES 130K OHM 0404 | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-07511KL | RES ARRAY 4 RES 511K OHM 0804 | 985 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-0749R9L | RES ARRAY 4 RES 49.9 OHM 2012 | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-N8V164JX | RES ARRAY 4 RES 160K OHM 0804 | 900 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP06A0333K0GEJ | RES ARRAY 3 RES 33K OHM 6SIP | 945 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-T02-271 | RES ARRAY 13 RES 270 OHM 14SOIC | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4610H-101-471LF | RES ARRAY 9 RES 470 OHM 10SIP | 983 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4605X-101-334LF | RES ARRAY 4 RES 330K OHM 5SIP | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-2-471LF | RES ARRAY 13 RES 470 OHM 14SOIC | 924 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742X083470JP | RES ARRAY 4 RES 47 OHM 1206 | 859 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4609X-101-331LF | RES ARRAY 8 RES 330 OHM 9SIP | 1597 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07475KL | RES ARRAY 4 RES 475K OHM 1206 | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-0751K1L | RES ARRAY 4 RES 51.1K OHM 1206 | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10813 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01681 | $0.01681 |
| 5000 | $0.01562 | $78.1 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.