Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | YC162-FR-07499KL |
| LIXINC Part # | YC162-FR-07499KL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 2 RES 499K OHM 0606 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | YC162-FR-07499KL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | YC162-FR-07499KL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | YC162 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 499k |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 4 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0606, Convex |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| RAVF104DJT270K | RES ARRAY 4 RES 270K OHM 0804 | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07820RL | RES ARRAY 4 RES 820 OHM 1206 | 818 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-JR-0718RL | RES ARRAY 8 RES 18 OHM 1606 | 957 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-102-181LF | RES ARRAY 5 RES 180 OHM 10SIP | 953 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4609X-101-101LF | RES ARRAY 8 RES 100 OHM 9SIP | 3394 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T01-152LF | RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 16SOIC | 2863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-28V621JX | RES ARRAY 4 RES 620 OHM 0804 | 924 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 770101123P | RES ARRAY 9 RES 12K OHM 10SIP | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0715K8L | RES ARRAY 2 RES 15.8K OHM 0606 | 823 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-104-471/681 | RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SIP | 859 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF064PJ333CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 865 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767143394GP | RES ARRAY 7 RES 390K OHM 14SOIC | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-073K74L | RES ARRAY 2 RES 3.74K OHM 0606 | 935 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10863 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01681 | $0.01681 |
| 5000 | $0.01562 | $78.1 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.