Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | SOMC160110K0JEA |
| LIXINC Part # | SOMC160110K0JEA |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 15 RES 10K OHM 16SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | SOMC160110K0JEA ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | SOMC160110K0JEA |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | SOMC |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 10k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 15 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 80mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 150°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.090" (2.29mm) |
| 742C083514JP | RES ARRAY 4 RES 510K OHM 1206 | 1015 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-N8V684JX | RES ARRAY 4 RES 680K OHM 0804 | 9624 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306M-102-122LF | RES ARRAY 3 RES 1.2K OHM 6SIP | 875 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-078K06L | RES ARRAY 4 RES 8.06K OHM 0804 | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-1-270 | RES ARRAY 7 RES 27 OHM 14SOIC | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4610X-104-810/131L | RES NTWRK 16 RES MULT OHM 10SIP | 977 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-V4V750JV | RES ARRAY 2 RES 75 OHM 0606 | 908 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767163221GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 220 OHM 16SOIC | 886 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4416P-T01-103 | RES ARRAY 8 RES 10K OHM 16SOIC | 920 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-0716R5L | RES ARRAY 4 RES 16.5 OHM 1206 | 896 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-1-822LF | RES ARRAY 8 RES 8.2K OHM 16SOIC | 922 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRA06P08316R0JTA | RES ARRAY 4 RES 16 OHM 1206 | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ACASA100122001P100 | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 1206 | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 14093 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.29000 | $2.29 |
| 2000 | $0.94350 | $1887 |
| 6000 | $0.93240 | $5594.4 |
| 10000 | $0.90650 | $9065 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.