Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4610X-102-820LF |
| LIXINC Part # | 4610X-102-820LF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 5 RES 82 OHM 10SIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4610X-102-820LF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4610X-102-820LF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4600X |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 82 |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 5 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 10 |
| бір элементке арналған қуат: | 300mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 10-SIP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 10-SIP |
| өлшем / өлшем: | 0.998" L x 0.098" W (25.35mm x 2.49mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.200" (5.08mm) |
| EXB-38V222JV | RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 1206 | 19662 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF102DJT5R10 | RES ARRAY 2 RES 5.1 OHM 0404 | 903 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310M-101-123LF | RES ARRAY 9 RES 12K OHM 10SIP | 904 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP06A013K30GEJ | RES ARRAY 5 RES 3.3K OHM 6SIP | 933 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0728K7L | RES ARRAY 2 RES 28.7K OHM 0606 | 987 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-074K48L | RES ARRAY 4 RES 4.48K OHM 0804 | 960 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-2HV622JV | RES ARRAY 8 RES 6.2K OHM 1506 | 828 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP06A03470KGEJ | RES ARRAY 3 RES 470K OHM 6SIP | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN34F1800CT | RESARRAY0603X4 1% 180 OHM | 5847 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP06A01100KGEJ | RES ARRAY 5 RES 100K OHM 6SIP | 956 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN34F1000CT | RESARRAY0603X4 1% 100 OHM | 50919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S41X083103JP | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 0402 | 8821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742X083101JP | RES ARRAY 4 RES 100 OHM 1206 | 13468 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10854 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14740 | $0.1474 |
| 2000 | $0.14740 | $294.8 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.