Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4820P-1-151 |
| LIXINC Part # | 4820P-1-151 |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 10 RES 150 OHM 20SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4820P-1-151 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4820P-1-151 |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4800P |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 150 |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 10 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 20 |
| бір элементке арналған қуат: | 160mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | Automotive AEC-Q200 |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 20-SOM |
| өлшем / өлшем: | 0.540" L x 0.220" W (13.72mm x 5.59mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.094" (2.40mm) |
| 766141151GPTR13 | RES ARRAY 13 RES 150 OHM 14SOIC | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DJT390R | RES ARRAY 4 RES 390 OHM 0804 | 843 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HTRN50-1T5 | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-38V122JV | RES ARRAY 4 RES 1.2K OHM 1206 | 20444 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-073K74L | RES ARRAY 8 RES 3.74K OHM 1606 | 831 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-1-223LF | RES ARRAY 8 RES 22K OHM 16DIP | 2912 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766143273GPTR13 | RES ARRAY 7 RES 27K OHM 14SOIC | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNTA1001FT1 | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SOIC | 886 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-07698KL | RES ARRAY 8 RES 698K OHM 1606 | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T02-822LF | RES ARRAY 15 RES 8.2K OHM 16SOIC | 830 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-4-101 | RES ARRAY 8 RES 100 OHM 16SOIC | 897 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742X083510JP | RES ARRAY 4 RES 51 OHM 1206 | 867 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-07255KL | RES ARRAY 4 RES 255K OHM 1206 | 859 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10946 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.50540 | $0.5054 |
| 2000 | $0.49400 | $988 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.