Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TC164-FR-071K74L |
| LIXINC Part # | TC164-FR-071K74L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 1.74K OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TC164-FR-071K74L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TC164-FR-071K74L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | TC164 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 1.74k |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| 766141274GPTR7 | RES ARRAY 13 RES 270K OHM 14SOIC | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM3216A-103/403-PBVW10 | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1206 | 908 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| LT5401HMSE#TRPBF | MATCHED PRECISION RESISTOR NETWO | 860 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-101-270 | RES ARRAY 9 RES 27 OHM 10SIP | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-07511RL | RES ARRAY 8 RES 511 OHM 1606 | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767163472GP | RES ARRAY 8 RES 4.7K OHM 16SOIC | 2366 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1747V0537CB9R | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 859 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741C083183JP | RES ARRAY 4 RES 18K OHM 0804 | 916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM2012A-102/253-PBVW10 | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 0805 | 825 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4820P-1-151 | RES ARRAY 10 RES 150 OHM 20SOIC | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766141151GPTR13 | RES ARRAY 13 RES 150 OHM 14SOIC | 960 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DJT390R | RES ARRAY 4 RES 390 OHM 0804 | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HTRN50-1T5 | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10966 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01632 | $0.01632 |
| 5000 | $0.01532 | $76.6 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.