Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | EXB-V4V183JV |
| LIXINC Part # | EXB-V4V183JV |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 2 RES 18K OHM 0606 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | EXB-V4V183JV ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | EXB-V4V183JV |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | EXB |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 18k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 4 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0606, Concave |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0606 |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| YC162-FR-0723R2L | RES ARRAY 2 RES 23.2 OHM 0606 | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DFT9K10 | RES ARRAY 4 RES 9.1K OHM 0804 | 964 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-28V3R9JX | RES ARRAY 4 RES 3.9 OHM 0804 | 17286 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308M-102-362 | RES ARRAY 4 RES 3.6K OHM 8SIP | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 753091102GPTR7 | RES ARRAY 8 RES 1K OHM 9SRT | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-101-102 | RES ARRAY 9 RES 1K OHM 10SIP | 1343 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-0712R1L | RES ARRAY 4 RES 12.1 OHM 1206 | 924 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-JK-07390KL | RES ARRAY 4 RES 390K OHM 2012 | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SOMC16033K90GEA | RES ARRAY 8 RES 3.9K OHM 16SOIC | 1000 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP164PJ330CS | RES ARRAY 4 RES 33 OHM 1206 | 1005 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-0711K3L | RES ARRAY 4 RES 11.3K OHM 2012 | 830 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC08A03300RGPA | RES ARRAY 4 RES 300 OHM 8SIP | 830 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DJT47R0 | RES ARRAY 4 RES 47 OHM 1206 | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10875 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01624 | $0.01624 |
| 10000 | $0.01624 | $162.4 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.