Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4610X-AP2-220LF |
| LIXINC Part # | 4610X-AP2-220LF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 5 RES 22 OHM 10SIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4610X-AP2-220LF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4610X-AP2-220LF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4600X |
| пакет: | Tape & Box (TB) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 22 |
| төзімділік: | ±1Ohm |
| резисторлар саны: | 5 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 10 |
| бір элементке арналған қуат: | 300mW |
| температура коэффициенті: | ±250ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 10-SIP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 10-SIP |
| өлшем / өлшем: | 0.998" L x 0.098" W (25.35mm x 2.49mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.200" (5.08mm) |
| MNR18ERAPJ202 | RES ARRAY 8 RES 2K OHM 1606 | 3128 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF162-JR-07180RL | RES ARRAY 2 RES 180 OHM 0606 | 874 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4420P-2-223LF | RES ARRAY 19 RES 22K OHM 20SOIC | 901 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-102-820LF | RES ARRAY 4 RES 82 OHM 8SIP | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767143510GP | RES ARRAY 7 RES 51 OHM 14SOIC | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4108R-1-121 | RES ARRAY 4 RES 120 OHM 8DIP | 924 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC164-FR-075R6L | RES ARRAY 4 RES 5.6 OHM 1206 | 872 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-2-562 | RES ARRAY 15 RES 5.6K OHM 16DIP | 834 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-0714RL | RES ARRAY 4 RES 14 OHM 1206 | 957 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767161202GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 2K OHM 16SOIC | 835 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT2417B7TR7 | RES NTWRK 16 RES 4.7K OHM 24LBGA | 823 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-1-305LF | RES ARRAY 8 RES 3M OHM 16DIP | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4416P-T02-683 | RES ARRAY 15 RES 68K OHM 16SOIC | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10941 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.20216 | $0.20216 |
| 5000 | $0.15780 | $789 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.