Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CAT16-124J4LF |
| LIXINC Part # | CAT16-124J4LF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 120K OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CAT16-124J4LF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CAT16-124J4LF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | CAT16 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 120k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.061" W (3.20mm x 1.55mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| Y1685V0004QQ9W | RES NETWORK 2 RES 1K OHM 1505 | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF162DJT47R0 | RES ARRAY 2 RES 47 OHM 0606 | 931 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 752083101GP | RES ARRAY 4 RES 100 OHM 8SRT | 818 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-24V683JX | RES ARRAY 2 RES 68K OHM 0404 | 15876 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-07422KL | RES ARRAY 4 RES 422K OHM 0804 | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4606X-101-153LF | RES ARRAY 5 RES 15K OHM 6SIP | 4136 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y4485V0004BQ9W | RES NETWORK 2 RES 1K OHM 1610 | 809 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNV25025001T5 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-1-512LF | RES ARRAY 8 RES 5.1K OHM 16SOIC | 920 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN34J122CT | RESARRAY0603X4 5% 1.2K OHM | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM062PJ100CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0402X2R | 947 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y0006V0001TT9L (10K/10K) | RES NETWORK 2 RES 10K OHM RADIAL | 1005 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766161513GPTR7 | RES ARRAY 15 RES 51K OHM 16SOIC | 871 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10919 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01650 | $0.0165 |
| 5000 | $0.01650 | $82.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.