Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4814P-T03-331/391 |
| LIXINC Part # | 4814P-T03-331/391 |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES NTWRK 24 RES MULT OHM 14SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4814P-T03-331/391 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4814P-T03-331/391 |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4800P |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Dual Terminator |
| қарсылық (ом): | 330, 390 |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 24 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 14 |
| бір элементке арналған қуат: | 80mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | Automotive AEC-Q200 |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 14-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 14-SOM |
| өлшем / өлшем: | 0.390" L x 0.220" W (9.91mm x 5.59mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.094" (2.40mm) |
| ORNTV20022002T5 | RES NETWORK 5 RES 20K OHM 8SOIC | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766163271GP | RES ARRAY 8 RES 270 OHM 16SOIC | 1602 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 77063560P | RES ARRAY 3 RES 56 OHM 6SIP | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PRA100I4-10KDBBT | SFERNICE THIN FILMS | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306R-102-223 | RES ARRAY 3 RES 22K OHM 6SIP | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-JR-071R5L | RES ARRAY 4 RES 1.5 OHM 0804 | 802 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4608X-AP2-824LF | RES ARRAY 4 RES 820K OHM 8SIP | 953 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC06A01820RGPA | RES ARRAY 5 RES 820 OHM 6SIP | 824 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC04A0110K0GPA | RES ARRAY 3 RES 10K OHM 4SIP | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF162-JR-0733KL | RES ARRAY 2 RES 33K OHM 0606 | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-A10P334J | RES ARRAY 8 RES 330K OHM 2512 | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0712K1L | RES ARRAY 4 RES 12.1K OHM 0804 | 962 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-14V221JX | RES ARRAY 2 RES 220 OHM 0302 | 893 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10848 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.66500 | $0.665 |
| 2000 | $0.63750 | $1275 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.