Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TC164-JR-070RL |
| LIXINC Part # | TC164-JR-070RL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES ZERO OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TC164-JR-070RL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TC164-JR-070RL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | TC164 |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 0.0 |
| төзімділік: | Jumper |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | - |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| AF162-JR-07150RL | RES ARRAY 2 RES 150 OHM 0606 | 947 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MDP1403470RGE04 | RES ARRAY 7 RES 470 OHM 14DIP | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC164-JR-077K5L | RES ARRAY 4 RES 7.5K OHM 1206 | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-JR-0768KL | RES ARRAY 8 RES 68K OHM 1606 | 995 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX5492LC10000 | MATCHED RESISTOR-DIVIDER | 3431 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4608X-102-561LF | RES ARRAY 4 RES 560 OHM 8SIP | 1863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0721KL | RES ARRAY 4 RES 21K OHM 0804 | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DJT470K | RES ARRAY 4 RES 470K OHM 1206 | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-V8V100JV | RES ARRAY 4 RES 10 OHM 1206 | 35057 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNTV20011002T1 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 995 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-3-221/391LF | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16DIP | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1365V0008BA9U | SMN 10K0/10K0/10K0/10K0 TCR2 B A | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC06A03100KGPA | RES ARRAY 3 RES 100K OHM 6SIP | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 13092 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13000 | $0.13 |
| 5000 | $0.01603 | $80.15 |
| 10000 | $0.01438 | $143.8 |
| 25000 | $0.01320 | $330 |
| 50000 | $0.01240 | $620 |
| 125000 | $0.01212 | $1515 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.