Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4816P-T01-124LF |
| LIXINC Part # | 4816P-T01-124LF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 120K OHM 16SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4816P-T01-124LF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4816P-T01-124LF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4800P |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 120k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 160mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | Automotive AEC-Q200 |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 16-SOM |
| өлшем / өлшем: | 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.094" (2.40mm) |
| 766145151APTR13 | RES NTWRK 24 RES MULT OHM 14SOIC | 883 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNV25021002T0 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 946 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-0784R5L | RES ARRAY 8 RES 84.5 OHM 1606 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-2HV364JV | RES ARRAY 8 RES 360K OHM 1506 | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC164-FR-0727KL | RES ARRAY 4 RES 27K OHM 1206 | 10979 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNV50025002T3 | RES NETWORK 5 RES 50K OHM 8SOIC | 830 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4605X-101-105LF | RES ARRAY 4 RES 1M OHM 5SIP | 2232 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767161393GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 39K OHM 16SOIC | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-JR-073KL | RES ARRAY 8 RES 3K OHM 1606 | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF102DJT270R | RES ARRAY 2 RES 270 OHM 0404 | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306R-104-810/131L | RES NETWORK 8 RES MULT OHM 6SIP | 854 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-102-301LF | RES ARRAY 4 RES 300 OHM 8SIP | 1000 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF062PJ304CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 859 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10861 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.42560 | $0.4256 |
| 2000 | $0.41600 | $832 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.