Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4604X-102-560LF |
| LIXINC Part # | 4604X-102-560LF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 2 RES 56 OHM 4SIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4604X-102-560LF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4604X-102-560LF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4600X |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 56 |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 4 |
| бір элементке арналған қуат: | 300mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 4-SIP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 4-SIP |
| өлшем / өлшем: | 0.398" L x 0.098" W (10.11mm x 2.49mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.200" (5.08mm) |
| YC248-FR-07332RL | RES ARRAY 8 RES 332 OHM 1606 | 851 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-38V162JV | RES ARRAY 4 RES 1.6K OHM 1206 | 893 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-E10C560J | RES ARRAY 8 RES 56 OHM 1608 | 6188 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| OSOPTA5001FT1 | RES ARRAY 10 RES 5K OHM 20SSOP | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DGT330R | RES ARRAY 4 RES 330 OHM 1206 | 993 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-38V1R1JV | RES ARRAY 4 RES 1.1 OHM 1206 | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP06A0312R0GEJ | RES ARRAY 3 RES 12 OHM 6SIP | 834 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-1-121 | RES ARRAY 8 RES 120 OHM 16DIP | 967 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0788R7L | RES ARRAY 4 RES 88.7 OHM 0804 | 924 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 77083471P | RES ARRAY 4 RES 470 OHM 8SIP | 3630 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM062PJ184CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 824 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0741R2L | RES ARRAY 2 RES 41.2 OHM 0606 | 802 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ACASN1001U1001P1AT | ACAS 0606 1K0 U 1K0 AT P1 | 959 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10879 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07500 | $0.075 |
| 2000 | $0.07080 | $141.6 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.