Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | VSSR1601681JTF |
| LIXINC Part # | VSSR1601681JTF |
| Өндіруші | Vishay |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 15 RES 680 OHM 16SSOP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | VSSR1601681JTF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | VSSR1601681JTF |
| Бренд: | Vishay |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Vishay |
| сериясы: | VSSR |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 680 |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 15 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 100mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 16-SSOP |
| өлшем / өлшем: | 0.193" L x 0.154" W (4.90mm x 3.91mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.069" (1.76mm) |
| YC248-FR-0761K9L | RES ARRAY 8 RES 61.9K OHM 1606 | 825 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC164-JR-071KL | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 1206 | 191902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4604X-102-560LF | RES ARRAY 2 RES 56 OHM 4SIP | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-07332RL | RES ARRAY 8 RES 332 OHM 1606 | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-38V162JV | RES ARRAY 4 RES 1.6K OHM 1206 | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-E10C560J | RES ARRAY 8 RES 56 OHM 1608 | 6055 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| OSOPTA5001FT1 | RES ARRAY 10 RES 5K OHM 20SSOP | 957 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DGT330R | RES ARRAY 4 RES 330 OHM 1206 | 856 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-38V1R1JV | RES ARRAY 4 RES 1.1 OHM 1206 | 964 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP06A0312R0GEJ | RES ARRAY 3 RES 12 OHM 6SIP | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-1-121 | RES ARRAY 8 RES 120 OHM 16DIP | 911 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0788R7L | RES ARRAY 4 RES 88.7 OHM 0804 | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 77083471P | RES ARRAY 4 RES 470 OHM 8SIP | 3606 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10802 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.71820 | $0.7182 |
| 2500 | $0.68850 | $1721.25 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.