Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | LT5401HMSE#PBF |
| LIXINC Part # | LT5401HMSE#PBF |
| Өндіруші | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | MATCHED PRECISION RESISTOR NETWO |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | LT5401HMSE#PBF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | LT5401HMSE#PBF |
| Бренд: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| сериясы: | - |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 350, 700 |
| төзімділік: | ±15% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | ±0.003% |
| резистор қатынасы-дрейф: | ±0.2ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 10 |
| бір элементке арналған қуат: | - |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | Voltage Divider (TCR Matched) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 10-MSOP-EP |
| өлшем / өлшем: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.043" (1.10mm) |
| TC124-FR-078K66L | RES ARRAY 4 RES 8.66K OHM 0804 | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC122-FR-072K21L | RES ARRAY 2 RES 2.21K OHM 0404 | 945 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-28V5R6JX | RES ARRAY 4 RES 5.6 OHM 0804 | 15520 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4609X-101-561LF | RES ARRAY 8 RES 560 OHM 9SIP | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC122-JR-07100KL | RES ARRAY 2 RES 100K OHM 0404 | 842 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-07768KL | RES ARRAY 2 RES 768K OHM 0606 | 838 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308H-102-183 | RES ARRAY 4 RES 18K OHM 8SIP | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-104-332/472 | RES NETWORK 12 RES MULT OHM 8SIP | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-0764K9L | RES ARRAY 8 RES 64.9K OHM 1606 | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-2-950 | RES ARRAY 15 RES 95 OHM 16SOIC | 860 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-JR-0791KL | RES ARRAY 2 RES 91K OHM 0606 | 893 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1365V0191QT9R | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SOIC | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767143105GPTR13 | RES ARRAY 7 RES 1M OHM 14SOIC | 999 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11038 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $9.70000 | $9.7 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.