Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 766163272GPTR13 |
| LIXINC Part # | 766163272GPTR13 |
| Өндіруші | CTS Corporation |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 2.7K OHM 16SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 766163272GPTR13 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 766163272GPTR13 |
| Бренд: | CTS Corporation |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | CTS Corporation |
| сериясы: | 766 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 2.7k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 160mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.390" L x 0.154" W (9.90mm x 3.90mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.069" (1.75mm) |
| ORNTV50015001TF | RES NETWORK 5 RES 5K OHM 8SOIC | 987 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF064PJ104CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-JR-0756KL | RES ARRAY 4 RES 56K OHM 1206 | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-2-103LF | RES ARRAY 13 RES 10K OHM 14SOIC | 2856 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-0743K2L | RES ARRAY 4 RES 43.2K OHM 2012 | 904 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-07280KL | RES ARRAY 2 RES 280K OHM 0606 | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1365V0590BQ9W | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-07115RL | RES ARRAY 4 RES 115 OHM 2012 | 830 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0753K6L | RES ARRAY 2 RES 53.6K OHM 0606 | 912 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766141154GP | RES ARRAY 13 RES 150K OHM 14SOIC | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MRS1K0BF | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 1206 | 867 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PRA100I4-10KBPBT | SFERNICE THIN FILMS | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766143220GP | RES ARRAY 7 RES 22 OHM 14SOIC | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10818 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.10390 | $1.1039 |
| 3000 | $0.85185 | $2555.55 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.