Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | YC248-FR-0766K5L |
| LIXINC Part # | YC248-FR-0766K5L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 66.5K OHM 1606 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | YC248-FR-0766K5L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | YC248-FR-0766K5L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | YC248 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 66.5k |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1606, Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.157" L x 0.063" W (4.00mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| RAVF104DJT12R0 | RES ARRAY 4 RES 12 OHM 0804 | 972 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MORNTA1001AT5 | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8TSSOP | 1059 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PRA100I4-5KBLBT | SFERNICE THIN FILMS | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC122-FR-07330RL | RES ARRAY 2 RES 330 OHM 0404 | 841 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767161473GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 47K OHM 16SOIC | 847 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AORN1001AT5 | RES NETWORK 4 RES 1K OHM 8SOIC | 856 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766141511GPTR7 | RES ARRAY 13 RES 510 OHM 14SOIC | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-07324RL | RES ARRAY 4 RES 324 OHM 1206 | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 1776-C6815 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 10SIP | 1870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-A10P820J | RES ARRAY 8 RES 82 OHM 2512 | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4607X-101-391LF | RES ARRAY 6 RES 390 OHM 7SIP | 911 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766161271GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 270 OHM 16SOIC | 994 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-0712KL | RES ARRAY 4 RES 12K OHM 2012 | 977 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10801 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06627 | $0.06627 |
| 5000 | $0.06627 | $331.35 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.