Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RAVF104DFT160K |
| LIXINC Part # | RAVF104DFT160K |
| Өндіруші | Stackpole Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 160K OHM 0804 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RAVF104DFT160K ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RAVF104DFT160K |
| Бренд: | Stackpole Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Stackpole Electronics, Inc. |
| сериясы: | RAVF |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 160k |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | Automotive AEC-Q200 |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0804, Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| TC124-FR-07267KL | RES ARRAY 4 RES 267K OHM 0804 | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-07140KL | RES ARRAY 4 RES 140K OHM 2012 | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 77063564P | RES ARRAY 3 RES 560K OHM 6SIP | 935 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767163161GPTR13 | RES ARRAY 8 RES 160 OHM 16SOIC | 918 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4607X-101-105LF | RES ARRAY 6 RES 1M OHM 7SIP | 865 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC358LJK-0782KL | RES ARRAY 8 RES 82K OHM 2512 | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-14V104JX | RES ARRAY 2 RES 100K OHM 0302 | 14637 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768203270GPTR13 | RES ARRAY 10 RES 27 OHM 20SOIC | 842 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM2012B-104/104-NWXL10 | RES ARRAY 2 RES 100K OHM 0805 | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 77063152P | RES ARRAY 3 RES 1.5K OHM 6SIP | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766141512GP | RES ARRAY 13 RES 5.1K OHM 14SOIC | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741X083272JP | RES ARRAY 4 RES 2.7K OHM 0804 | 800 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-0719K1L | RES ARRAY 4 RES 19.1K OHM 1206 | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10889 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02100 | $0.021 |
| 10000 | $0.02100 | $210 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.