Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RM062PJ622CS |
| LIXINC Part # | RM062PJ622CS |
| Өндіруші | Samsung Electro-Mechanics |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RM062PJ622CS ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RM062PJ622CS |
| Бренд: | Samsung Electro-Mechanics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Samsung Electro-Mechanics |
| сериясы: | RM |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 6.2k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 2 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 4 |
| бір элементке арналған қуат: | 31.25mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 0302 (0805 Metric), Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.031" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.013" (0.33mm) |
| CN34J184CT | RESARRAY0603X4 5% 180K OHM | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4114R-1-330LF | RES ARRAY 7 RES 33 OHM 14DIP | 805 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-1603F4LF | RES ARRAY 4 RES 160K OHM 1206 | 851 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-V8V473JV | RES ARRAY 4 RES 47K OHM 1206 | 3554 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742X0831002FP | RES ARRAY 4 RES 10K OHM 1206 | 983 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP08C03680RGEJ | RES ARRAY 4 RES 680 OHM 8SIP | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-101-101 | RES ARRAY 9 RES 100 OHM 10SIP | 980 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-34V393JV | RES ARRAY 2 RES 39K OHM 0606 | 23883 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MPM2003AT1 | RES NTWRK 2 RES 100K OHM TO236-3 | 925 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC10A0310K0GEK | RES ARRAY 5 RES 10K OHM 10SIP | 1399 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM2012B-102/103-PBVW10 | RES ARRAY 2 RES MULT OHM 0805 | 872 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP08A034K70GEJ | RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 8SIP | 986 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-073K57L | RES ARRAY 2 RES 3.57K OHM 0606 | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10848 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07002 | $0.07002 |
| 200000 | $0.02238 | $4476 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.