Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CSC10A01100RGPA |
| LIXINC Part # | CSC10A01100RGPA |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 9 RES 100 OHM 10SIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CSC10A01100RGPA ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CSC10A01100RGPA |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | CSC |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 100 |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 9 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | ±50ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 10 |
| бір элементке арналған қуат: | 200mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 10-SIP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 10-SIP |
| өлшем / өлшем: | 0.990" L x 0.098" W (25.15mm x 2.49mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.195" (4.95mm) |
| 4310R-102-330 | RES ARRAY 5 RES 33 OHM 10SIP | 815 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-0710R2L | RES ARRAY 4 RES 10.2 OHM 1206 | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-2HV914JV | RES ARRAY 8 RES 910K OHM 1506 | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-0759KL | RES ARRAY 4 RES 59K OHM 2012 | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767143562GPTR13 | RES ARRAY 7 RES 5.6K OHM 14SOIC | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP10A032K70FEJ | RES ARRAY 5 RES 2.7K OHM 10SIP | 852 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-T02-271LF | RES ARRAY 13 RES 270 OHM 14SOIC | 812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S41X083300JP | RES ARRAY 4 RES 30 OHM 0402 | 10524 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-0721K5L | RES ARRAY 4 RES 21.5K OHM 2012 | 910 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-1-103F | RES ARRAY 8 RES 10K OHM 16SOIC | 814 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-28V154JX | RES ARRAY 4 RES 150K OHM 0804 | 10990 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-28V361JX | RES ARRAY 4 RES 360 OHM 0804 | 19856 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 77061203P | RES ARRAY 5 RES 20K OHM 6SIP | 1546 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10864 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.18370 | $1.1837 |
| 2000 | $1.13475 | $2269.5 |
| 5000 | $1.12140 | $5607 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.