Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | EXB-A10P564J |
| LIXINC Part # | EXB-A10P564J |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 560K OHM 2512 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | EXB-A10P564J ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | EXB-A10P564J |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | EXB |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 560k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 10 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 2512 |
| өлшем / өлшем: | 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.026" (0.65mm) |
| RAVF164DJT4K30 | RES ARRAY 4 RES 4.3K OHM 1206 | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-073K48L | RES ARRAY 4 RES 3.48K OHM 1206 | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0784R5L | RES ARRAY 4 RES 84.5 OHM 0804 | 973 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16A-222J4LF | RESARRAYA 4X0603 2K2 5% 63MW CON | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1747V0191AT9U | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SOIC | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN24J101CT | RESARRAY0402X4 5% 100 OHM | 20821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DFT2K70 | RES ARRAY 4 RES 2.7K OHM 1206 | 956 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-1-121LF | RES ARRAY 7 RES 120 OHM 14SOIC | 814 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-07953KL | RES ARRAY 2 RES 953K OHM 0606 | 999 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766163000XPTR13 | RES ARRAY 8 RES ZERO OHM 16SOIC | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4114R-1-270 | RES ARRAY 7 RES 27 OHM 14DIP | 980 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4114R-1-512LF | RES ARRAY 7 RES 5.1K OHM 14DIP | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741C083822JP | RES ARRAY 4 RES 8.2K OHM 0804 | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 18343 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.60000 | $0.6 |
| 4000 | $0.14017 | $560.68 |
| 8000 | $0.13755 | $1100.4 |
| 12000 | $0.13211 | $1585.32 |
| 28000 | $0.12949 | $3625.72 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.