Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | YC358TJK-078K2L |
| LIXINC Part # | YC358TJK-078K2L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 8.2K OHM 2512 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | YC358TJK-078K2L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | YC358TJK-078K2L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | YC358 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 8.2k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 10 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 2512 (6432 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| 77081222P | RES ARRAY 7 RES 2.2K OHM 8SIP | 3759 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNA5001AT1 | RES ARRAY 4 RES 5K OHM 8SOIC | 830 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC164-JR-07910KL | RES ARRAY 4 RES 910K OHM 1206 | 914 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRASA20K0F10K0TA | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 0612 | 993 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 740X043472JP | RES ARRAY 2 RES 4.7K OHM 0302 | 880 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742C163100JP | RES ARRAY 8 RES 10 OHM 2506 | 14510 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN34F26R7CT | RESARRAY0603X4 1% 26.7 OHM | 40926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0722K6L | RES ARRAY 2 RES 22.6K OHM 0606 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768163470GP | RES ARRAY 8 RES 47 OHM 16SOIC | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNV20021002T3 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DJT18K0 | RES ARRAY 4 RES 18K OHM 1206 | 842 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY10-334J4LF | RES ARRAY 4 RES 330K OHM 0804 | 984 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742C163103JP | RES ARRAY 8 RES 10K OHM 2506 | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10920 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09510 | $0.0951 |
| 4000 | $0.09510 | $380.4 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.