Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4820P-2-223F |
| LIXINC Part # | 4820P-2-223F |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 19 RES 22K OHM 20SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4820P-2-223F ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4820P-2-223F |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4800P |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 22k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 19 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 20 |
| бір элементке арналған қуат: | 80mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | Automotive AEC-Q200 |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 20-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 20-SOM |
| өлшем / өлшем: | 0.540" L x 0.220" W (13.72mm x 5.59mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.094" (2.40mm) |
| 768163272GP | RES ARRAY 8 RES 2.7K OHM 16SOIC | 987 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4818P-T01-103 | RES ARRAY 9 RES 10K OHM 18SOIC | 986 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC158TJR-07390KL | RES ARRAY 8 RES 390K OHM 1206 | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-28V392JX | RES ARRAY 4 RES 3.9K OHM 0804 | 6797 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-1-111LF | RES ARRAY 8 RES 110 OHM 16SOIC | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766141331GPTR13 | RES ARRAY 13 RES 330 OHM 14SOIC | 908 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766143101GPTR13 | RES ARRAY 7 RES 100 OHM 14SOIC | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-JR-0712RL | RES ARRAY 4 RES 12 OHM 0804 | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-1-122LF | RES ARRAY 8 RES 1.2K OHM 16DIP | 1341 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y4485V0002QT0W | RES NETWORK 2 RES 5K OHM 1610 | 850 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07590RL | RES ARRAY 4 RES 590 OHM 1206 | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308M-102-202 | RES ARRAY 4 RES 2K OHM 8SIP | 828 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 742C16322R0FP | RES ARRAY 8 RES 22 OHM 2506 | 971 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10984 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.55860 | $0.5586 |
| 2000 | $0.54600 | $1092 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.