Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 766141202GPTR13 |
| LIXINC Part # | 766141202GPTR13 |
| Өндіруші | CTS Corporation |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 13 RES 2K OHM 14SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 766141202GPTR13 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 766141202GPTR13 |
| Бренд: | CTS Corporation |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | CTS Corporation |
| сериясы: | 766 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 2k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 13 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 14 |
| бір элементке арналған қуат: | 80mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.069" (1.75mm) |
| ORNV50022502T3 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC09A01220KGPA | RES ARRAY 8 RES 220K OHM 9SIP | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741X163120JP | RES ARRAY 8 RES 12 OHM 1506 | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-071K3L | RES ARRAY 8 RES 1.3K OHM 1606 | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1365V0023QT9R | RES ARRAY 4 RES 500 OHM 8SOIC | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T02-392LF | RES ARRAY 15 RES 3.9K OHM 16SOIC | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY17-100JALF | RES ARRAY 8 RES 10 OHM 1206 | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-071K18L | RES ARRAY 4 RES 1.18K OHM 2012 | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-1-470LF | RES ARRAY 8 RES 47 OHM 16DIP | 1246 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-0739KL | RES ARRAY 4 RES 39K OHM 1206 | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-07619KL | RES ARRAY 4 RES 619K OHM 2012 | 800 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-07768RL | RES ARRAY 4 RES 768 OHM 2012 | 945 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4610H-102-102LF | RES ARRAY 5 RES 1K OHM 10SIP | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10977 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.10390 | $1.1039 |
| 3000 | $0.85185 | $2555.55 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.