Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4306R-101-391 |
| LIXINC Part # | 4306R-101-391 |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 5 RES 390 OHM 6SIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4306R-101-391 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4306R-101-391 |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4300R |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 390 |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 5 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | 50ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 6 |
| бір элементке арналған қуат: | 200mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 6-SIP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 6-SIP |
| өлшем / өлшем: | 0.584" L x 0.085" W (14.83mm x 2.16mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.195" (4.95mm) |
| CAT16-153J4LF | RES ARRAY 4 RES 15K OHM 1206 | 925 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-28V8R2JX | RES ARRAY 4 RES 8.2 OHM 0804 | 30866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-2-241 | RES ARRAY 15 RES 240 OHM 16SOIC | 849 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4609M-101-151LF | RES ARRAY 8 RES 150 OHM 9SIP | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0714K7L | RES ARRAY 4 RES 14.7K OHM 0804 | 908 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768143223GP | RES ARRAY 7 RES 22K OHM 14SOIC | 930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-0716K2L | RES ARRAY 4 RES 16.2K OHM 2012 | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16A-331J4LF | RESARRAYA 4X0603 330R 5% 63MW CO | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4605X-101-182LF | RES ARRAY 4 RES 1.8K OHM 5SIP | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0711R3L | RES ARRAY 4 RES 11.3 OHM 0804 | 809 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF062PJ912CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07220RL | RES ARRAY 4 RES 220 OHM 1206 | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-0712R7L | RES ARRAY 4 RES 12.7 OHM 1206 | 877 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10886 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.55860 | $0.5586 |
| 2030 | $0.41600 | $844.48 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.