Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 746X101471JP |
| LIXINC Part # | 746X101471JP |
| Өндіруші | CTS Corporation |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 470 OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 746X101471JP ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 746X101471JP |
| Бренд: | CTS Corporation |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | CTS Corporation |
| сериясы: | 746 |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 470 |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 10 |
| бір элементке арналған қуат: | 31mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| EXB-A10P274J | RES ARRAY 8 RES 270K OHM 2512 | 864 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-JR-0718RL | RES ARRAY 2 RES 18 OHM 0606 | 925 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-071K78L | RES ARRAY 2 RES 1.78K OHM 0606 | 805 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DFT47K0 | RES ARRAY 4 RES 47K OHM 0804 | 981 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4611X-101-473LF | RES ARRAY 10 RES 47K OHM 11SIP | 903 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT16-1500F4LF | RES ARRAY 4 RES 150 OHM 1206 | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| VSSR1601272JUF | RES ARRAY 15 RES 2.7K OHM 16SSOP | 947 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNV50012002TF | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-JR-074K3L | RES ARRAY 8 RES 4.3K OHM 1606 | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-JR-0743RL | RES ARRAY 4 RES 43 OHM 0804 | 959 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4612X-102-680LF | RES ARRAY 6 RES 68 OHM 12SIP | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DJT16K0 | RES ARRAY 4 RES 16K OHM 0804 | 884 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741X1635600FP | RES ARRAY 8 RES 560 OHM 1506 | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 17486 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.38000 | $0.38 |
| 5000 | $0.04836 | $241.8 |
| 10000 | $0.04615 | $461.5 |
| 25000 | $0.04422 | $1105.5 |
| 50000 | $0.04327 | $2163.5 |
| 125000 | $0.04242 | $5302.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.