Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4114R-1-391LF |
| LIXINC Part # | 4114R-1-391LF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 7 RES 390 OHM 14DIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4114R-1-391LF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4114R-1-391LF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4100R |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 390 |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 7 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | 50ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 14 |
| бір элементке арналған қуат: | 250mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 14-DIP |
| өлшем / өлшем: | 0.765" L x 0.300" W (19.43mm x 7.62mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.185" (4.69mm) |
| CN24J105CT | RESARRAY0402X4 5% 1M OHM | 940 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MPMT2001AT1 | RES NETWORK 2 RES 1K OHM TO236-3 | 7590 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1365V0255QT0U | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRA06S0838K20JTA | RES ARRAY 4 RES 8.2K OHM 1206 | 1183 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4108R-1-223LF | RES ARRAY 4 RES 22K OHM 8DIP | 842 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-JK-07100RL | RES ARRAY 4 RES 100 OHM 2012 | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNV10021002T5 | RES NETWORK 5 RES 10K OHM 8SOIC | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM064PJ162CS | RESISTOR ARRAY INVERTED 0201X4 | 885 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAT25-500JALF | RES ARRAY 8 RES 50 OHM 1608 | 972 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-07226KL | RES ARRAY 4 RES 226K OHM 0804 | 952 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC06A0147K0GPA | RES ARRAY 5 RES 47K OHM 6SIP | 904 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-0737K4L | RES ARRAY 4 RES 37.4K OHM 1206 | 830 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-0775KL | RES ARRAY 2 RES 75K OHM 0606 | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11231 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.66000 | $1.66 |
| 10 | $1.47029 | $14.7029 |
| 25 | $1.35171 | $33.79275 |
| 50 | $1.23314 | $61.657 |
| 100 | $1.06714 | $106.714 |
| 250 | $0.90114 | $225.285 |
| 500 | $0.75886 | $379.43 |
| 1000 | $0.63080 | $630.8 |
| 5000 | $0.60471 | $3023.55 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.