Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4608X-AP2-330LF |
| LIXINC Part # | 4608X-AP2-330LF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 33 OHM 8SIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4608X-AP2-330LF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4608X-AP2-330LF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4600X |
| пакет: | Tape & Box (TB) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 33 |
| төзімділік: | ±1Ohm |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 300mW |
| температура коэффициенті: | ±250ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 8-SIP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-SIP |
| өлшем / өлшем: | 0.798" L x 0.098" W (20.27mm x 2.49mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.200" (5.08mm) |
| TC124-FR-0713RL | RES ARRAY 4 RES 13 OHM 0804 | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308H-102-331LF | RES ARRAY 4 RES 330 OHM 8SIP | 809 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-2HV430JV | RES ARRAY 8 RES 43 OHM 1506 | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-07432RL | RES ARRAY 4 RES 432 OHM 1206 | 909 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-28V200JX | RES ARRAY 4 RES 20 OHM 0804 | 10652 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF062PJ914CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 840 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-07464KL | RES ARRAY 8 RES 464K OHM 1606 | 951 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-073K01L | RES ARRAY 4 RES 3.01K OHM 0804 | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4114R-1-391LF | RES ARRAY 7 RES 390 OHM 14DIP | 1175 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CN24J105CT | RESARRAY0402X4 5% 1M OHM | 905 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MPMT2001AT1 | RES NETWORK 2 RES 1K OHM TO236-3 | 7578 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1365V0255QT0U | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 893 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRA06S0838K20JTA | RES ARRAY 4 RES 8.2K OHM 1206 | 1329 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10936 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13300 | $0.133 |
| 5000 | $0.13150 | $657.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.