Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | EXB-38V434JV |
| LIXINC Part # | EXB-38V434JV |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 430K OHM 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | EXB-38V434JV ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | EXB-38V434JV |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | EXB |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 430k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | Automotive AEC-Q200 |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| RAVF164DJT62R0 | RES ARRAY 4 RES 62 OHM 1206 | 972 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767141184GPTR13 | RES ARRAY 13 RES 180K OHM 14SOIC | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1365V0538QQ9U | RES ARRAY 4 RES 8.25K OHM 8SOIC | 957 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-JR-07110KL | RES ARRAY 4 RES 110K OHM 0804 | 947 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-07300KL | RES ARRAY 4 RES 300K OHM 2012 | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-FR-0719R6L | RES ARRAY 4 RES 19.6 OHM 1206 | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-D10C681J | RES ARRAY 8 RES 680 OHM 1206 | 1661 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-07536RL | RES ARRAY 8 RES 536 OHM 1606 | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY17-680JALF | RES ARRAY 8 RES 68 OHM 1206 | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-JR-07220KL | RES ARRAY 2 RES 220K OHM 0606 | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-38V624JV | RES ARRAY 4 RES 620K OHM 1206 | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF104DJT8R20 | RES ARRAY 4 RES 8.2 OHM 0804 | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-1-105LF | RES ARRAY 8 RES 1M OHM 16SOIC | 3295 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10855 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00915 | $0.00915 |
| 20000 | $0.00915 | $183 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.