Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4309R-101-473LF |
| LIXINC Part # | 4309R-101-473LF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 47K OHM 9SIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4309R-101-473LF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4309R-101-473LF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4300R |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 47k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | 50ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 9 |
| бір элементке арналған қуат: | 200mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 9-SIP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 9-SIP |
| өлшем / өлшем: | 0.884" L x 0.085" W (22.45mm x 2.16mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.195" (4.95mm) |
| TC124-FR-0734KL | RES ARRAY 4 RES 34K OHM 0804 | 903 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T03-121/471 | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC | 844 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07102RL | RES ARRAY 4 RES 102 OHM 1206 | 908 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4114R-1-913LF | RES ARRAY 7 RES 91K OHM 14DIP | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4814P-2-203 | RES ARRAY 13 RES 20K OHM 14SOIC | 943 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1747V0206BT9R | SMNZ 10K/2K/2K/10K TCR0.2 B T S | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC124-FR-0727RL | RES ARRAY 4 RES 27 OHM 0804 | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-1-751 | RES ARRAY 8 RES 750 OHM 16SOIC | 800 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-E10C101J | RES ARRAY 8 RES 100 OHM 1608 | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-102-390LF | RES ARRAY 5 RES 39 OHM 10SIP | 963 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y4485V0074BA9R | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 1610 | 924 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 768161201GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 200 OHM 16SOIC | 876 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766165191APTR13 | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 12523 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.68000 | $1.68 |
| 22 | $1.48788 | $32.73336 |
| 44 | $1.36788 | $60.18672 |
| 66 | $1.24808 | $82.37328 |
| 110 | $1.08000 | $118.8 |
| 264 | $0.91203 | $240.77592 |
| 506 | $0.76801 | $388.61306 |
| 1012 | $0.63840 | $646.0608 |
| 5016 | $0.61200 | $3069.792 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.