Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | EXB-A10P684J |
| LIXINC Part # | EXB-A10P684J |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 680K OHM 2512 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | EXB-A10P684J ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | EXB-A10P684J |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | EXB |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 680k |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 10 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 2512 |
| өлшем / өлшем: | 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.026" (0.65mm) |
| 4116R-2-100 | RES ARRAY 15 RES 10 OHM 16DIP | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T01-332 | RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 16SOIC | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-JR-07120RL | RES ARRAY 2 RES 120 OHM 0606 | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767161223GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 22K OHM 16SOIC | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-073K16L | RES ARRAY 4 RES 3.16K OHM 2012 | 929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-38V270JV | RES ARRAY 4 RES 27 OHM 1206 | 10126 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DJT30R0 | RES ARRAY 4 RES 30 OHM 1206 | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766143683GPTR7 | RES ARRAY 7 RES 68K OHM 14SOIC | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1747V0613BA9R | SMNZ 7K/4K/4K/7K TCR0.2 B A S T | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-07200KL | RES ARRAY 2 RES 200K OHM 0606 | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306R-102-683LF | RES ARRAY 3 RES 68K OHM 6SIP | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC164-JR-07240RL | RES ARRAY 4 RES 240 OHM 1206 | 1000 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766161152GP | RES ARRAY 15 RES 1.5K OHM 16SOIC | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10818 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11637 | $0.11637 |
| 4000 | $0.11637 | $465.48 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.