Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 767163470GPTR13 |
| LIXINC Part # | 767163470GPTR13 |
| Өндіруші | CTS Corporation |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 47 OHM 16SOIC |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 767163470GPTR13 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 767163470GPTR13 |
| Бренд: | CTS Corporation |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | CTS Corporation |
| сериясы: | 767 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 47 |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 200mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 16-SOIC (0.220", 5.59mm Width) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.440" L x 0.220" W (11.18mm x 5.59mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.093" (2.36mm) |
| Y4485V0004BA9W | RES NETWORK 2 RES 1K OHM 1610 | 979 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MNR04MRAPJ820 | RES ARRAY 4 RES 82 OHM 0804 | 4277 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-JR-0743KL | RES ARRAY 2 RES 43K OHM 0606 | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| S41X043330JP | RES ARRAY 2 RES 33 OHM 0402 | 10860 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC164-FR-07560KL | RES ARRAY 4 RES 560K OHM 1206 | 946 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766143824GPTR7 | RES ARRAY 7 RES 820K OHM 14SOIC | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-18V824JX | RES ARRAY 4 RES 820K OHM 0502 | 831 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MPMT50011002CT1 | RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3 | 830 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1747V0191AQ9U | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8SOIC | 878 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MNR18ERAPJ203 | RES ARRAY 8 RES 20K OHM 1606 | 1587 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-28V201JX | RES ARRAY 4 RES 200 OHM 0804 | 12344 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DFNA1001FT1 | RES ARRAY 4 RES 1K OHM 8VDFN | 901 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T03-221/271 | RES NTWRK 28 RES MULT OHM 16SOIC | 874 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10882 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.11720 | $1.1172 |
| 2000 | $0.93298 | $1865.96 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.