Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4608X-AP1-181LF |
| LIXINC Part # | 4608X-AP1-181LF |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 7 RES 180 OHM 8SIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4608X-AP1-181LF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4608X-AP1-181LF |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4600X |
| пакет: | Tape & Box (TB) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Bussed |
| қарсылық (ом): | 180 |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 7 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 200mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 8-SIP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-SIP |
| өлшем / өлшем: | 0.798" L x 0.098" W (20.27mm x 2.49mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.200" (5.08mm) |
| Y1365V0207QT9W | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766161272GPTR13 | RES ARRAY 15 RES 2.7K OHM 16SOIC | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-102-331LF | RES ARRAY 4 RES 330 OHM 8SIP | 1291 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-07120RL | RES ARRAY 4 RES 120 OHM 0804 | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-38V242JV | RES ARRAY 4 RES 2.4K OHM 1206 | 901 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-FR-0776R8L | RES ARRAY 8 RES 76.8 OHM 1606 | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-JR-073KL | RES ARRAY 2 RES 3K OHM 0606 | 885 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-JR-07510KL | RES ARRAY 2 RES 510K OHM 0606 | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-JK-07180RL | RES ARRAY 4 RES 180 OHM 2012 | 901 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-28V274JX | RES ARRAY 4 RES 270K OHM 0804 | 885 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-E10C824J | RES ARRAY 8 RES 820K OHM 1608 | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MPM10019001AT1 | RES NTWRK 2 RES MULT OHM TO236-3 | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 767143221GP | RES ARRAY 7 RES 220 OHM 14SOIC | 966 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10834 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13300 | $0.133 |
| 5000 | $0.13150 | $657.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.