Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | LT5400BIMS8E-8#PBF |
| LIXINC Part # | LT5400BIMS8E-8#PBF |
| Өндіруші | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8TSSOP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | LT5400BIMS8E-8#PBF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | LT5400BIMS8E-8#PBF |
| Бренд: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| сериясы: | LT5400 |
| пакет: | Tube |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 1k, 9k |
| төзімділік: | ±15% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | ±0.025% |
| резистор қатынасы-дрейф: | ±0.2ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 800mW |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -40°C ~ 85°C |
| қолданбалар: | Voltage Divider (TCR Matched) |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-MSOP-EP |
| өлшем / өлшем: | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.043" (1.10mm) |
| YC124-FR-07301RL | RES ARRAY 4 RES 301 OHM 0804 | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 77063121P | RES ARRAY 3 RES 120 OHM 6SIP | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RAVF164DFT200K | RES ARRAY 4 RES 200K OHM 1206 | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-JR-0724RL | RES ARRAY 4 RES 24 OHM 0804 | 805 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MAX5491VA10000+ | MAX5491 PRECISION-MATCHED RESIST | 1844 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4608X-101-563LF | RES ARRAY 7 RES 56K OHM 8SIP | 875 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSC09A011K50GPA | RES ARRAY 8 RES 1.5K OHM 9SIP | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MSP06A0322R0GEJ | RES ARRAY 3 RES 22 OHM 6SIP | 832 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MNR14ERAPJ820 | RES ARRAY 4 RES 82 OHM 1206 | 2077 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4116R-1-225LF | RES ARRAY 8 RES 2.2M OHM 16DIP | 922 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4310R-102-182LF | RES ARRAY 5 RES 1.8K OHM 10SIP | 876 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM2012A-102/203-PBVW10 | RES NETWORK 2 RES MULT OHM 0805 | 846 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM062PJ202CS | RESISTOR ARRAY CONVEX 0201X2R | 885 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 11059 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $8.76000 | $8.76 |
| 25 | $5.81491 | $145.37275 |
| 100 | $4.80812 | $480.812 |
| 250 | $4.56773 | $1141.9325 |
| 500 | $4.46468 | $2232.34 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.