Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | EXB-2HV150JV |
| LIXINC Part # | EXB-2HV150JV |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 15 OHM 1506 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | EXB-2HV150JV ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | EXB-2HV150JV |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | EXB |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 15 |
| төзімділік: | ±5% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | Automotive AEC-Q200 |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1506, Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1506 |
| өлшем / өлшем: | 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| SOMC20014K70GEA | RES ARRAY 19 RES 4.7K OHM 20SOIC | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-102-473 | RES ARRAY 4 RES 47K OHM 8SIP | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY10-333J4LF | RES ARRAY 4 RES 33K OHM 0804 | 805 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNV50021002T0 | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 815 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC158TJR-07510RL | RES ARRAY 8 RES 510 OHM 1206 | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 741X083101JP | RES ARRAY 4 RES 100 OHM 0804 | 18573 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-JR-071K1L | RES ARRAY 8 RES 1.1K OHM 1606 | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 752241103GPTR7 | RES ARRAY 22 RES 10K OHM 24DRT | 823 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC162-FR-07162KL | RES ARRAY 2 RES 162K OHM 0606 | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306R-101-681LF | RES ARRAY 5 RES 680 OHM 6SIP | 950 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CAY16-684J8LF | RES ARRAY 8 RES 680K OHM 1506 | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNV50012502UF | RES NETWORK 5 RES MULT OHM 8SOIC | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4306R-101-104LF | RES ARRAY 5 RES 100K OHM 6SIP | 2692 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 19547 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.27000 | $0.27 |
| 5000 | $0.03075 | $153.75 |
| 10000 | $0.02870 | $287 |
| 25000 | $0.02727 | $681.75 |
| 50000 | $0.02671 | $1335.5 |
| 125000 | $0.02614 | $3267.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.