Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | 4308R-102-562 |
| LIXINC Part # | 4308R-102-562 |
| Өндіруші | J.W. Miller / Bourns |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 4 RES 5.6K OHM 8SIP |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | 4308R-102-562 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 24 - Apr 28 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | 4308R-102-562 |
| Бренд: | J.W. Miller / Bourns |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | J.W. Miller / Bourns |
| сериясы: | 4300R |
| пакет: | Bulk |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 5.6k |
| төзімділік: | ±2% |
| резисторлар саны: | 4 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | 50ppm/°C |
| түйреуіштер саны: | 8 |
| бір элементке арналған қуат: | 300mW |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қолданбалар: | - |
| монтаждау түрі: | Through Hole |
| қаптама / қорап: | 8-SIP |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 8-SIP |
| өлшем / өлшем: | 0.784" L x 0.085" W (19.91mm x 2.16mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.195" (4.95mm) |
| YC248-JR-07130KL | RES ARRAY 8 RES 130K OHM 1606 | 833 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0720K5L | RES ARRAY 4 RES 20.5K OHM 0804 | 920 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-N8V560JX | RES ARRAY 4 RES 56 OHM 0804 | 8954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07820KL | RES ARRAY 4 RES 820K OHM 1206 | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T02-183LF | RES ARRAY 15 RES 18K OHM 16SOIC | 945 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-JR-07330RL | RES ARRAY 4 RES 330 OHM 0804 | 979 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 753101332GP | RES ARRAY 9 RES 3.3K OHM 10SRT | 947 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4114R-1-240 | RES ARRAY 7 RES 24 OHM 14DIP | 957 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-N8V471JX | RES ARRAY 4 RES 470 OHM 0804 | 2368 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766145171DP | RES NTWRK 24 RES MULT OHM 14SOIC | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ORNTA5-1T1 | RES NETWORK 4 RES MULT OHM 8SOIC | 1145 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766141220GPTR7 | RES ARRAY 13 RES 22 OHM 14SOIC | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| DFNA5000FT1 | RES ARRAY 4 RES 500 OHM 8VDFN | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10880 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.62510 | $0.6251 |
| 2000 | $0.45500 | $910 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.