Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | YC248-FR-07261KL |
| LIXINC Part # | YC248-FR-07261KL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › массивтер/желі резисторлары |
| Сипаттама | RES ARRAY 8 RES 261K OHM 1606 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | YC248-FR-07261KL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | YC248-FR-07261KL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | массивтер/желі резисторлары |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | YC248 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| тізбек түрі: | Isolated |
| қарсылық (ом): | 261k |
| төзімділік: | ±1% |
| резисторлар саны: | 8 |
| резистордың сәйкестік коэффициенті: | - |
| резистор қатынасы-дрейф: | - |
| түйреуіштер саны: | 16 |
| бір элементке арналған қуат: | 62.5mW |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қолданбалар: | DDRAM, SDRAM |
| монтаждау түрі: | Surface Mount |
| қаптама / қорап: | 1606, Convex, Long Side Terminals |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.157" L x 0.063" W (4.00mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| AF164-FR-071K8L | RES ARRAY 4 RES 1.8K OHM 1206 | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M8340109K1002GGD03 | RES ARRAY 5 RES 10K OHM 10SIP | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| VSSR1603101JUF | RES ARRAY 8 RES 100 OHM 16SSOP | 951 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-07102KL | RES ARRAY 4 RES 102K OHM 0804 | 859 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC324-FK-07137KL | RES ARRAY 4 RES 137K OHM 2012 | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 766141510GPTR13 | RES ARRAY 13 RES 51 OHM 14SOIC | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RF062PJ511CS | RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0 | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4308R-102-562 | RES ARRAY 4 RES 5.6K OHM 8SIP | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| YC248-JR-07130KL | RES ARRAY 8 RES 130K OHM 1606 | 907 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TC124-FR-0720K5L | RES ARRAY 4 RES 20.5K OHM 0804 | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| EXB-N8V560JX | RES ARRAY 4 RES 56 OHM 0804 | 8929 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF164-FR-07820KL | RES ARRAY 4 RES 820K OHM 1206 | 966 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 4816P-T02-183LF | RES ARRAY 15 RES 18K OHM 16SOIC | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10992 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.06627 | $0.06627 |
| 5000 | $0.06627 | $331.35 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.